پالایش پارسیان سپهر

تهیه فهرست تامین کنندگان بر اساس نیاز کارفرما

تهیه وندورلیست یا فهرست تامین کننده بر اساس پارامتر های کارفرما

 

با توجه به پارامترهای مختلف و متنوعی که برای انتخاب محصول مناسب وجود دارد، همواره یافتن محصول درست و مطابق با تمام پارامترهای برگه های اطلاعات فنی  (Datasheet) کاری پیچیده و زمان بر است. نامه نگاری های زیادی انجام و زمان زیادی صرف می شود تا اینکه بالاخره محصول مناسب پس از چند دست چرخیدن با قیمتی غیرواقعی به دست خریدار می رسد.

 

چرا پترو داده تامین کالوج می تواند در یافتن محصول به شما کمک کند؟

با توجه به اینکه اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی شرکت پترو داده تامین کالوج تا حد محصول نهایی پیش می رود، کارشناسان این شرکت می توانند فرایند یافتن محصول درست را برای خریداران کوتاه تر کنند و با مراجعه به مدارک دریافتی از تولیدکنندگان یا تامین کننده های اصلی،  فرایند یافتن مناسب ترین تامین کننده را طی نمایند.

پترو داده تامین یک قرارداد فروش با شما نخواهد بست و در فاکتورهای تامین کنندگان تغییری نخواهد داد، بلکه پیمانکار و مشاور شما برای یافتن تامین کننده خواهد بود. برای ما فرقی نمی کند محصول مورد نظر شما چه قیمتی دارد، ما موظف هستیم تمامی اطلاعات تامین کننده دست اول را در اختیار شما قرار دهیم تا شما با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان به کالای مورد نیاز خود دست یابید.

 

چه کسانی می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

مسئولین خرید شرکت های بالادستی، تامین کننده های داخلی، وارد کننده ها و حتی تولید کننده ها می توانند با استفاده از این خدمات محصول و مواد اولیه مورد نظر خود را در زمانی بسیار کوتاه تر و با قیمتی نزدیک به قیمت تمام شده تهیه نمایند.


بالا