پالایش پارسیان سپهر

تهیه فهرست های بازاریابی هدفمند

تهیه فهرست یا لیست بازاریابی

 

یک برنامه بازاریابی هدفمند نیازمند شناخت دقیق بازار هدف و شرکت هایی است که محصول یا خدمات شما را نیاز دارند. شرکت پترو داده تامین کالوج با دسترسی به اطلاعات و مدارک دقیق بسیاری از تولیدکنندگان و تامین کنندگان صنایع نفت و گاز و انرژی، مانند فهرست تمامی محصولات و حیطه های کاری و بازارهای مصرف هر کالا، بانک اطلاعاتی بسیار جامع و کاربردی از فعالان این صنایع راهبردی در اختیار دارد که با استفاده از این اطلاعات و مدارک می توانید یک بازار خاص و کاربردی را هدف بگیرید.

 

چرا پترو داده تامین کالوج برای تعیین اهداف بازاریابی شما مناسب است؟

سیستم های پشتیبانی محتوا در شرکت پترو داده تامین به صورت نرم افزاری هستند و از همین رو دسترسی به اطلاعات شرکت هایی که محصولات یکسان یا مشابه را تولید یا تامین می کنند امکان پذیر است. کافی است محصولات قابل ارائه شرکت خود در اختیار کارشناسان این شرکت قرار دهدید تا در زمانی کوتاه فهرستی از شرکت های نیازمند محصولات شما در اختیارتان قرار گیرد.

همچنین کارشناسان شرکت پترو داده تامین کالوج اطلاعات شرکت ها را بر اساس نوع تامین کالا نیز تفکیک می کنند تا تولید کننده ها، تامین کننده های داخلی و وارد کننده ها و حتی فروشگاه ها قابل تشخیص باشند و هر یک در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرند.

 

چه کسانی می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

تمام شرکت های تولیدکننده، تامین کننده و یا شرکت های بازرگانی که نیاز به شناسایی بازارهای جدید و مرتبط با زمینه فعالیت خود دارند می توانند از این خدمات استفاده نمایند.


بالا