پالایش پارسیان سپهر

یافتن نماینده فعال در ایران

We help you to find approperiate representative or agent

 

ایران در جهان دارای رتبه 2 در ذخایر گازی و رتبه 3 در ذخایر نفتی می باشد، این در حالی است که تا پیش از توافق هسته ای، تحریم مانعی برای ورود قانونی شرکت های بزرگ تامین کننده کالا و خدمات صنایع نفت بوده است. اکنون زمان آن رسیده که این شرکت ها اقدامات لازم جهت یافتن بهترین گزینه های خود به منظور انجام امور انبارداری، فروش و یا نمایندگی صورت دهند و از میان آنها فعال ترین و خوش سابقه ترین گزینه را انتخاب نمایند.  

سرمایه گذاری در یک کشور خارجی بدون شناخت درست بازارها و قوانین و الزامات آن کشور قطعا ناممکن است. شرکت های خارجی برای درک صحیح از بازار ایران نیازمند نیروهای توانمند داخلی هستند که شناخت درست و کاملی از بازارهای هدف داشته باشند و در عین حال با قوانین و مقررات حاکم بر بازار نیز اشراف داشته باشند تا بتوانند برای کارفرمای خارجی خود جایی مناسب در بازاربیابند و ادامه فعالیت و حاشیه سود مناسب آن را تضمین نمایند.

 

چرا پترو داده تامین کالوج می تواند نمایندگی های مناسبی برای شرکت های خارجی شناسایی و معرفی نماید؟

 پترو داده تامین کالوج به عنوان اولین شرکت مشاوره در زمینه فهرست های بالادستی، اطلاعات کاملی در مورد تمامی شرکت های خارجی و ایرانی فعال در حوزه نفت و گاز و انرژی در اختیار دارد. در صورتی که یک شرکت خارجی تمایل به کسب نمایندگی در ایران داشته باشد، کارشناسان شرکت پترو داده تامین کالوج با مراجعه به مدارک تمام شرکت های مرتبط با زمینه فعالیت شرکت خارجی ، به گزینش و انتخاب شرکت های مناسب و متناسب اقدام می نمایند. در این فرایند گزینش بسیاری پارامترها مانند دامنه فعالیت، توان و نحوه بازاریابی  و توزیع، سابقه کار با شرکت های معتبر و تاییدیه های حسن انجام کار و ... مورد بررسی قرار می گیرند و در نهایت چند شرکت برتر به عنوان گزینه های نمایندگی به شرکت خارجی معرفی می شوند.

 

چه کسانی می توانند از این خدمات استفاده کنند؟

تمامی شرکت های خارجی که به دنبال شرکت ها و افراد با سابقه و فعالی می باشند که مسئولیت نمایندگی انحصاری ، عاملیت فروش یا شعبه فعال ایران آنها را بر عهده بگیرند، می توانند از این خدمات استفاده کنند.


بالا