مناقصات پتروشیمی غدیر

راهنمای تصویری جستجو در وندورلیست

 

 به منظور سهولت در یافتن شرکت مورد جستجو پیشنهاد می گردد پیش از جستجو در سامانه وندورلیست این صفحه را به طور کامل مطالعه فرمایید


جستجو بر اساس زمینه فعالیت :

 

vlist serching image

 

جستجو در موتور جستجو گر به طور پیش فرض بر اساس زمینه فعالیت صورت می گیرد ، همانطور که در شکل زیر مشخص است برای جستجو بر اساس زمینه فعالیت ابتدا زمینه فعالیت مورد جستجو (مثلا ابزار دقیق ) را در کادر سفید رنگ درج می کنیم  سامانه بر اساس نیاز ما تعدادی زمینه فعالیت پیشنهاد می کند که در جلوی هر زمینه فعالیت پیشنهادی تعداد شرکت دارای آن زمینه فعالیت در پرانتز نوشته شده است :

vlist scop searching

 

 

پس از درج زمینه فعالیت مورد نظر اگر به جای کلیک بر روی زمینه فعالیت های پیشنهادی، کلید اینتر را فشار دهیم یا بر روی دکمه جستجوی موجود کلیک کنیم زمینه فعالیت های پیشنهادی در صفحه جدیدی مشابه شکل زیر نمایش داده می شود :

scop list

   با انتخاب زمینه فعالیت مورد نظر، به صفحه فهرست شرکت های دارای آن زمینه فعالیت هدایت می شویم، در این صفحه یک ستون مشابه شکل زیر در سمت راست وجود دارد 

vlist search tool

 

این ستون شامل 2 بخش است، بخش اول که بالای خط سبز رنگ قرار دارد و به ما می گوید که این زمینه فعالیت خود زیر مجموعه چه زمینه فعالیت هایی است و بخش دوم که زیر مجموعه های این زمینه فعالیت را به ما نشان می دهد. در صورتی که زمینه فعالیت زیر مجموعه ای نداشته باشد در بخش دوم زمینه فعالیت های هم رده نمایش داده می شوند.

 


 

جستجو بر اساس نام شرکت :

 

 به منظور جستجو بر اساس نام شرکت ابتدا باید موتور جستجو گر را مشابه شکل زیر بر روی این حالت قرار دهیم :

company name searching

 

 در جستجو بر اساس نام شرکت نیز همانند زمینه فعالیت، ابتدا نام شرکت مورد نظر را در کادر سفید رنگ درج می کنیم، به یاد داشته باشیم از واژه هایی همچون "شرکت " ، گروه ، مهندسی و... پیش از نام شرکت استفاده نکنیم و تنها نام شرکت یا واژه خاص نام شرکت مورد نظر را درج نماییم، برای نام شرکت نیز پس از درج در کادر سفید رنگ سامانه پیشنهاد هایی به شما می دهد ( شکل زیر مثالی است که پیشنهادهای جستجو شرکت برای واژه پارس را نمایش می دهد ) :

company name searching help image

 

در صورتی که از پیشنهاد ها استفاده نکنیم و پس از درج نام شرکت کلید اینتر را فشار دهیم یا بر روی جستجو کلیک کنیم سیستم نزدیک ترین پیشنهاد ها به مورد جستجو شده را نشان می دهند.

 


 

اطلاعات هر شرکت : 

 

اطلاعاتی که وندورلیست از هر شرکت نمایش می دهد به شرح ذیل است :

vendor list company index box

 

red pin icon png نام شرکت : شامل نام شرکت می باشد و نحوه تامین کالا (تامین کننده یا تولید کننده ) نیز در این بخش درج شده است.

 

  blue pin icon pngامتیاز دهی به شرکت : در این بخش می توانیم علاقه خود به این شرکت را نمایش دهیم

 

light green pin icon png زمینه فعالیت شرکت :

این بخش به صورت پیش فرض بسته است، با کلیک بر روی آن باز می شود و صفحه ای مشابه شکل زیر نمایش داده می شود.

activity in box

 

 

Violet pin icon png وندورلیست هایی که آن شرکت در آنها عضو می باشد (شرکت مورد تایید این لیست می باشد )

 

 

orange pin icon pngاطلاعات تماس : شامل آدرس ، تلفن ، فکس

 

Green phosphoric pin icon png آمار بازدید: تعداد بازدیدکننده و تعداد بازدید

 

Purple pin icon png لینک وبسایت

 

light blue pin icon png افزودن به فهرست شرکت های منتخب :

با افزودن شرکت ها به لیست منتخب در آینده می توانید به این شرکت ها دسترسی سریع تری داشته باشید. برای این منظور پس از افزودن شرکت ها به این لیست از طریق لینک "شرکت های منتخب شما" در زیر موتور جستجوگر به صفحه ای مشابه شکل زیر هدایت می شوید ، البته در صورتی که کوکی های مرورگر خود را پاک کنید این فهرست پاک خواهد شد.

 

Favorite Companies image  


 

تاریخچه جستجوها : 

 

شما می توانید تاریخچه جستجوهای شرکت و زمینه فعالیت خود را از طریق لینک این بخش ( زیر موتور جستجوگر ) مشاهده کنید.

Vlist Search History


بالا